KDU.breadcrumbs.homeAktuálně PODĚKOVÁNÍ VOLIČŮM
Zpět

PODĚKOVÁNÍ VOLIČŮM

Přidáno 6. 11. 2017
Ilustrační foto
Letošní parlamentní volby máme za sebou. Rádi bychom poděkovali všem, kteří k volbám přišli, a velký dík patří samozřejmě především těm voličům, kteří dali svoji důvěru naší straně. 
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová téměř stoletá tradice na straně jedné, moderní křesťansko-demokratická politika jako výzva a řešení pro Českou republiku třetího tisíciletí na straně druhé. Ovšem v současné době nad politickou zodpovědností bohužel často vítězí populismus všeho druhu. Populismus založený především na záměrném vyvolávání strachu z neznámého a obav z budoucnosti. Právě srozumitelná, sociálně citlivá politika vycházející ze společných evropských křesťanských hodnot a demokratických tradic, je alternativou, která může tento neblahý trend zvrátit.
 
„ZODPOVĚDNĚ PRO SPOLEČNÝ DOMOV“  -  to bylo hlavním tématem křesťanských demokratů v letošní volební kampani. Naším domovem je Praha a naše městská část. Věříme, že naší prací v komunální politice na Praze 2 přispějeme k tomu, aby v těch příštích volbách, komunálních na podzim příštího roku, zvítězila nad populismem a dílčími zájmy zodpovědnost za náš společný domov.
 

KDU-ČSL Praha 2

Fotogalerie: