KDU.breadcrumbs.homeAktuálně MVD.r. Marie Koubková Ph.D. - kandidátka č. 23
Zpět

MVD.r. Marie Koubková Ph.D. - kandidátka č. 23

Přidáno 11. 9. 2017
Ilustrační foto
Za KDU-ČSL Praha 2 kandidují do PSP ČR tři dámy, které vám budeme postupně představovat. Kandidátky se nejprve krátce představí a v závěru odpoví na tři stejné otázky. Jako druhou představujeme členku OV KDU-ČSL Praha 2, veterinární lékařku paní MVD.r. Marii Koubkovou Ph.D.

Ačkoli jsem vystudovala všeobecné veterinární lékařství, veterinární praxi jsem se z rodinných důvodů věnovala jen krátce. 7 let jsem působila na České zemědělské Univerzitě, kde jsem získala základní orientaci v oblasti školství a výzkumu. Poté jsem působila na různých pozicích ve farmaceutickém průmyslu, tam jsem se naučila projektovému managementu, schopnosti prosadit cíle a dosáhnout výsledků, znalosti marketingu a pravidlech vyjednávání.

současnosti pracuji v zemědělství, konkrétně v mezinárodní plemenářské firmě na pozici ředitelky odboru výroby. Tato práce vyžaduje manažerské a organizační schopnosti, práci s týmem zaměstnanců, spolupráci s kolegy z jiných oborů a s kolegy z jiných zemí nejen v rámci EU, ale například i Brazílie nebo Nového Zélandu.

Jsem připravena k plnému pracovnímu nasazení při prosazování cílů a programových priorit KDU-ČSL, se kterými se ztotožňuji. Umím přijímat důležitá rozhodnutí, řešit úkoly efektivně a nést odpovědnost za jejich výsledky, proto se ucházím o vaši podporu v parlamentních volbách.

Proč kandiduji?
Oslovil mne program a cíle KDU-ČSL v rámci České republiky i Evropské unie, svou kandidaturou chci aktivně přispět k jejich plnění. Politické dění mne zajímá, chci se aktivně zapojit nejen na úrovni městské části Prahy 2.

Proč byste mi měli dát svůj hlas? 
Chci podpořit proevropskou politiku. Budu aktivně komunikovat se svými voliči a prosazovat jejich zájmy. 

Mé osobní tři programové priority? 
Zlepšení a prohloubení spolupráce členských zemí EU. 
Prosazování prorodinné politiky tak, jak je vyjádřeno v programu KDU-ČSL. 
Transparentnost a osobní odpovědnost politiků.