KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Ing. Mgr. Jana Duchková - kandidátka č. 27
Zpět

Ing. Mgr. Jana Duchková - kandidátka č. 27

Přidáno 11. 9. 2017
Ilustrační foto
Za KDU-ČSL Praha 2 kandidují do PSP ČR tři dámy, které vám budeme postupně představovat. Kandidátky se nejprve krátce představí a v závěru odpoví na tři stejné otázky. Jako třetí představujeme místopředsedkyni OV KDU-ČSL Praha 2, živnostnici a zastupitelku Prahy 2 paní Ing. Mgr. Janu Duchkovou


Jsem osoba samostatně výdělečně činná, mojí živností je už víc než dvacet let marketing. Od roku 2010 zastupitelka MČ Praha 2 z toho čtyři roky v pozici zástupce starosty s kompetencemi v oblasti školství, mládeže a volnočasových aktivit. Dvacet pět let vdaná za jednoho muže, se kterým máme dospělého syna. Vystudovala jsem mezinárodní obchod a evropské správní právo.
 
Žiju na pražských Vinohradech, které jsou pro mě srdeční záležitostí. Posledních osm let většinu svého volného času věnuji komunální politice. Mám ráda pořádek a taky letní hory a hlavně knížky. Jsem bojovnice. Konzervativní až do morku kostí.
 
Pevná ve svých názorech a přesvědčená, že i „velká“ politika se dá dělat poctivě, se znalostí věci a bez kšeftování. Možná právě proto mě veřejná práce pořád nepřestala bavit.Proč kandiduji? 
Protože můžu…mám zkušenosti, čas a dobré zázemí.

Proč byste mi měli dát svůj hlas?
Když se do něčeho pustím, pracuji a můj hlas je slyšet.

Mé osobní tři programové priority?
Jasná a přehledná legislativa.
Osobní odpovědnost politiků.
Rozumné hospodaření.